środa, 2 stycznia 2013

Ogłoszenie grypowe

Tak jak niestety zapowiadam analizy nie będzie. Z tym że nie przez zaliczenia, a grypę :( Wszystkiego najlepszego na nowy rok, żebyście go zaczęli lepiej niż ja ;)

Obserwatorzy